Apple iPad mini 2024 WiFi 128 GB Space Grau MXN63NF/A
Tillverkare: Apple
Produktnummer: MXN63NF/A
EAN: 0195949728976
Artikelnummer: F25055421
Tillverkare: Apple
Produktnummer: MXN63NF/A
EAN: 0195949728976
Artikelnummer: F25055421
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(5.683,20 exkl. moms)
(5.683,20 exkl. moms)
Produktnummer: MXN63NF/A
Display
Skärm diagonal 21,1 cm (8.3")
Lösenordsskydd Ja
Ansiktsigenkänning Nej
Laddningsport USB Typ-C Ja
Laddningseffekt som krävs (min) 45 W; 15 W
Vikt & dimension
Bredd 134,8 mm
Djup 195,4 mm
Höjd 6,3 mm
Vikt 293 g
Förpackningens bredd 152 mm
Låddjup 211 mm
Förpackningens höjd 34 mm
Certifiering ENERGY STAR
Body SAR (EU) 0,75 W/kg
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 95%