Produktnummer: MXN63KN/A
EAN: 195949728945
Artikelnummer: F25053914
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi
Tillverkare: Apple
Produktnummer: MXN63KN/A
EAN: 195949728945
Artikelnummer: F25053914
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(5.892,80 exkl. moms)
(5.892,80 exkl. moms)
Tillverkare: Apple
Produktnummer: MXN63KN/A
Display
Skärm diagonal 21,1 cm (8.3")
Strömtillförsel
Laddningseffekt som krävs (min) 45 W; 15 W
Vikt & dimension
Bredd 134,8 mm
Djup 195,4 mm
Höjd 6,3 mm
Certifiering ENERGY STAR
Body SAR (EU) 0,75 W/kg
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 95%