Produktnummer: IPDA11M2ST-G
EAN: 8020252209466
Artikelnummer: F24910022
Tucano
Tucano
Tillverkare: TUCANO
Produktnummer: IPDA11M2ST-G
EAN: 8020252209466
Artikelnummer: F24910022
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(635,20 exkl. moms)
(635,20 exkl. moms)
Tillverkare: TUCANO
Produktnummer: IPDA11M2ST-G
Tucano - den perfekta följeslagaren för din surfplatta!
Egenskaper
Kompatibilitet iPad Air 10,9" 4th gen./5th gen. iPad Air 11 M2 (2024)
Maximal skärmstorlek 27,9 cm (11")
Ärendetyp Folio
Material Termoplastisk polyuretan (TPU)
Produktens huvudfärg Grå
Brand kompatibilitet Apple
Stående läge Ja
Pennhållare Ja
Skyddsfunktioner Stöttålig
Vikt & dimension
Bredd 193 mm
Djup 10 mm
Höjd 253 mm