Produktnummer: 40AN0135EU
EAN: 192158239569
Artikelnummer: F17188423
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock Gen2
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 40AN0135EU
EAN: 192158239569
Artikelnummer: F17188423
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(4.169,60 exkl. moms)
(4.169,60 exkl. moms)
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 40AN0135EU
Effektiv och mångsidig portreplikator för Lenovo ThinkPad
Beställ din portreplikator idag och få ut det mesta av din Lenovo ThinkPad.
Köp nu och upplev skillnaden!
Anslutningar
Anslutningsteknologi Kabel
Värdgränssnitt Thunderbolt 3
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar 5
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar 2
Uttag för mikrofon/linje in Nej
Combo hörlurar / mikrofon-port Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Likströmsingång Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Prestanda
Inbyggd kortläsare Nej
HD-typ 4K Ultra HD
Maximal digital upplösning 3840 x 2160 pixlar
Produktvikt (oz) Ja
Produktens färg Svart, Röd
Plug & Play-kompatibel Ja
LED-indikatorer Energiljus
Brand kompatibilitet Lenovo
Strömtillförsel
Strömkälla av typen DC
Strömförsörjning 135 W
Trådlös laddning Nej
Programvara
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 7
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 220 mm
Djup 80 mm
Höjd 30 mm
Vikt 525 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 270 mm
Låddjup 164 mm
Förpackningens höjd 75 mm