Produktnummer: 40AY0090EU
EAN: 195348192095
Artikelnummer: F21729487
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 40AY0090EU
EAN: 195348192095
Artikelnummer: F21729487
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.877,60 exkl. moms)
(1.877,60 exkl. moms)
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 40AY0090EU
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock - En revolutionerande lösning för din arbetsplats
Anslutningar
Anslutningsteknologi Kabel
Värdgränssnitt USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Antal USB 2.0 anslutningar 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar 3
Antal HDMI-portar Ja
Antal Displayportar 2
Uttag för mikrofon/linje in Nej
Combo hörlurar / mikrofon-port Ja
Likströmsingång Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Prestanda
Inbyggd kortläsare Nej
HD-typ 4K Ultra HD
Maximal digital upplösning 3840 x 2160 pixlar
Antal displayer som stöds 3
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Produktens färg Svart
På / av-knapp Ja
Strömtillförsel
Strömkälla av typen USB
Strömanslutning USB Type-C
Strömförsörjning 90 W
Trådlös laddning Nej
Programvara
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 7
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 35 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 171 mm
Djup 80 mm
Höjd 30,8 mm
Vikt 340 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 210 mm
Låddjup 158 mm
Förpackningens höjd 75 mm