Produktnummer: GX90T77924
EAN: 0193268856752
Artikelnummer: F20860133
Lenovo USB-C 7-in-1 Hub
Lenovo USB-C 7-in-1 Hub
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: GX90T77924
EAN: 0193268856752
Artikelnummer: F20860133
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(731,20 exkl. moms)
(731,20 exkl. moms)
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: GX90T77924
Flexibel och kraftfull Lenovo USB-C 7-in-1 Hub - dockningsstation med HDMI
Förenkla ditt arbete med Lenovo USB-C 7-in-1 Hub - Köp nu!
Anslutningar
Anslutningsteknologi Kabel
Värdgränssnitt USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Prestanda
Inbyggd kortläsare Ja
Typ av minneskort MicroSD (TransFlash), SD
Produktens färg Grå
Hub-gränssnitt HDMI, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Plug & Play-kompatibel Ja
Certifiering CB, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, Ukraine, EAC, KC
Strömtillförsel
Nätaggregatstyp USB
Strömförbrukning (max) 15 W
Programvara
Windows-operativsystem som stöds Windows 10
Miljökrav
Temperatur vid drift -5 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 247 mm
Djup 49,6 mm
Höjd 13 mm
Vikt 122 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 201 mm
Låddjup 90 mm
Förpackningens höjd 25 mm