POWER STRIP 19"
8 WAY -
Design
| PDU typer | Grundläggande |
| Rackmontering | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montage | horisontell |
| Produktens färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| På / av-knapp | Nej |
Strömtillförsel
| Maximal styrka | 4000 W |
Vikt & dimension
| Bredd | 510 mm |
| Djup | 97 mm |
| Höjd | 58 mm |
| Vikt | 1,21 kg |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 1,21 kg |