DELTACO
fodral för bärbar dator - neopren
Egenskaper
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Maximal skärmstorlek | 30,5 cm (12") |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Material | Neopren |
| Könstyp | Unisex |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Konsumentens åldersgrupp | Vuxen |
| Expanderbar | Nej |
| Antal fack | 1 |
| Fack för surfplatta | Ja |
| Brand kompatibilitet | Universal |
| Främre sidoficka | Ja |
| Antal främre sidofickor | 1 |
| Bärhandtag | Ja |
| Skyddsfunktioner | Värmetålig, Vattentålig, Vattentät |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal | 1 |
Vikt & dimension
| Vikt | 166 g |
| Volym | 1 l |
| Förpackningens bredd | 340 mm |
| Låddjup | 30 mm |
| Förpackningens höjd | 240 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 169 g |
Förpackningens innehåll
| Mus inkluderad | Nej |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 5 År |
Logistikdata
| Varukod | 4202990090 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 4202990090 |
| Ytterförpackningens bredd | 340 mm |
| Ytterförpackningens längd | 30 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 420 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,45 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |