CoreParts
batteri till bärbar dator - Li-pol - 4750 mAh - 36,58 Wh
Egenskaper
| Modell | Batteri |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Kompatibilitet | HP Notebook, Laptop F1D61EA#ABD, Spectre 13(2016), Spectre 13T-V000 CTO, Spectre 13T-V100, Spectre 13-V000, Spectre 13-V000NA, Spectre 13-V000NC, Spectre 13-V000ND, Spectre 13-V000NE, Spectre 13-V000NF, for HP Notebook, Laptop F1D61EA#ABD, Spectre 13(2016), Spectre 13T-V000 CTO, Spectre 13T-V100, Spectre 13-V000, Spectre 13-V000NA, Spectre 13-V000NC, Spectre 13-V000ND, Spectre 13-V000NE, Spectre 13-V000NF |
| Produktens färg | Svart |
| Ersättning för | 843534-121, 843534-1C1, 844199-855, HSTNN-IB7J, S004XL, SO04038XL, SO04XL, TPN-C127 |
Batteri
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 36,58 wh |
| Batterikapacitet | 4550 mAh |
| Batterispänning | 7,6 V |
Vikt & dimension
| Bredd | 141 mm |
| Djup | 4 mm |
| Höjd | 303 mm |
| Vikt | 190 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 243 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 365 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 290 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84732990 |
Övrigt
| Ursprungsland | Kina |