i-tec Thunderbolt4 Triple Display Dock Power Delivery 96W 2HDMI + Thunderbolt4 Video LAN 2500Mb/s AUDIO Czytnik Kart + Power Delivery 96W
Stacja dokująca
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | Thunderbolt 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 96 W |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Likströmsingång | Ja |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
Prestanda
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Dataöverföringshastighet | 40 Gbit/s |
| Antal displayer som stöds | 3 |
| Max uppdateringsfrekvens | 144 hz |
| Produktens färg | Svart |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | AC |
| Strömförsörjning | 160 W |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Uteffekt | 8 A |
| Kompatibla nätkontaktstyper | EU |
| Thunderbolt 4 kabellängd | 1 m |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 217 mm |
| Djup | 81.3 mm |
| Höjd | 28.81 mm |
| Vikt | 460 g |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | Thunderbolt |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |