Reolink NVR - 8 kanaler - 32 TB - 16 pixlar - 1x HDD - 10, 100, 1000 Mbit/s - 2x USB
1x HDMI
Lagring
| Antalet hårddiskar som stöds | 1 |
| Maximal lagringskapacitet | 32 TB |
| Hårddiskkapacitet | 16000 GB |
Prestanda
| Maximal upplösning | 16 pixlar |
| Videoingångskanaler | 8 kanaler |
| Upplösningar som stöds | 3840x2160, 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| Antal kanaler som kan spelas upp samtidigt | 12 kanaler |
| Antal användare | 20 användare (er) |
Grafikstyrenhet
| Komprimeringsformat | H.265, H.264 |
Anslutningar
| RCA-ljudutgångar | 1 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Stöd för nätverksprotokoll | HTTP, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTSP, RTMP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP, FTP |
| Power over Ethernet (PoE)-portar kvantitet | 8 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 9 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| VGA (D-Sub) utgångsportar | 1 |
Inspelare
| Antal eSATA portar | 1 |
Nätverk
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
Anslutningsmöjligheter
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
Strömtillförsel
| Utgångsspänning | 52 V |
| Uteffekt | 2,3 A |
| Power over Ethernet (PoE)-effekt per port | 25 W |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -10 - 45 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 255 mm |
| Djup | 211 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
Egenskaper
| Produktens färg | Svart |