Gear4U Focus Webcam T1WC73PRO
Webbkamera - färg - 1920 x 1080 - 720p, 1080p - ljud - USB 2.0 - MJPEG
Prestanda
| Maximal videoupplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Maximal bildfrekvens | 30 fps |
| Kamera av HD-typ | Full HD |
| Upplösning vid filmning | 640x480@30fps, 1280x720@30fps |
| Videolägen som stöds | 480p, 720p |
| Automatisk fokus | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Design
| Gränssnitt | USB 2.0 |
| Produktens färg | Svart |
| Monteringssätt | Klämma/Stativ |
| USB-ström | Ja |
| Kabellängd | 1.5 m |
Programvara
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mobila operativsystem som stöds | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 |
Vikt & dimension
| Bredd | 47.2 mm |
| Höjd | 92 mm |
| Vikt | 180 g |
Förpackning
| Antal | Ja |
Mikrofon
| Inbyggd mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | Ja |