Lanberg DSP2-1005-12V
switch - 5 portar - ohanterad
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: DSP2-1005-12V
EAN: 5901969424164
Artikelnummer: F21083130
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Lanberg DSP2-1005-12V
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: DSP2-1005-12V
EAN: 5901969424164
Artikelnummer: F21083130
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(417,60 exkl. moms)
(417,60 exkl. moms)
Produktnummer: DSP2-1005-12V
Effektiv 5-portars switch - Lansberg DSP2-1005-12V
Beställ Lanberg DSP2-1005-12V idag och förvandla ditt nätverk till ett högpresterande maskineri!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 5
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Strömanslutning DC-in-uttag
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
10G stöd Nej
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Auto MDI / MDI-X Ja
Stöd för automatisk inlärning av MAC-adresser Ja
Stöd för automatiskt åldrande av MAC-adresser Ja
Data transmission
Switch kapacitet 1 Gbit/s
Adresstabellstorlek 2000 poster
Design
Rackmontering Nej
Staplingsbar Nej
Produktens färg Svart
Material, hölje Plast
LED-indikatorer Ja
Strömtillförsel
Strömförsörjning ingår Ja
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Likströmsdriftspänning 12 V
Ingående ström 0.5 A
Strömförbrukning (max) 2.64 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Nej
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 85%
Vikt & dimension
Bredd 65.7 mm
Djup 93 mm
Höjd 22.3 mm