Lanberg RSFE-16P-2C-250
switch - 16 portar - ohanterad - rackmonterbar
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: RSFE-16P-2C-250
EAN: 5901969429305
Artikelnummer: F22176199
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250
Tillverkare: LANBERG
Produktnummer: RSFE-16P-2C-250
EAN: 5901969429305
Artikelnummer: F22176199
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.268,00 exkl. moms)
(1.268,00 exkl. moms)
Produktnummer: RSFE-16P-2C-250
Lanberg RSFE-16P-2C-250 - Switch med 16 portar - Monterbar på stativ
Beställ er RSFE-16P-2C-250 switch idag för en snabb och enkel installation i ditt företagsnätverk!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 18
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal Gigabit Ethernet (koppar)-portar 18
Antal SFP-modulplatser 2
Antal Uplink-portar 2
Fiberoptiska kontakten SFP
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data transmission
Switch kapacitet 1 Gbit/s
Adresstabellstorlek 16000 poster
Design
Rackmontering Ja
Formfaktor 1U
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
LED-indikatorer Ja
Internationellt skydd (IP) kod IP20
Strömtillförsel
Strömkälla AC
Strömförsörjning ingår Ja
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Strömförbrukning (vanlig) 250 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Power over Ethernet (PoE)-effekt per port 30 W
Total Power over Ethernet (PoE)-budget 250 W
Miljökrav
Temperatur vid drift 5 - 55 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 0 - 80%
Vikt & dimension
Bredd 320 mm
Djup 208 mm
Höjd 45 mm