Cablexpert patch-kabel
5 m
Egenskaper
| Kabellängd | 5 m |
| Typ av fiberoptik | OM4 |
| Kabelform | Rund |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Kontaktens poleringstyp | UPC |
| Typ av kabel | LC/UPC |
| Produktens färg | Turkos |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Våglängder som stöds | 850.13 nm |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| inkopplingsförlust | 0.3 dB |
| Returförlust | 20 dB |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, WEEE |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 215 mm |
| Låddjup | 10 mm |
| Förpackningens höjd | 265 mm |
| Förpackningstyp | Polypåse |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |