Equip 625452 netværkskabel Sort 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
Egenskaper
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabelskärmen | U/UTP (UTP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Kabelform | Rund |
| Ledartyp | Stranded |
| Ledarmaterial | Kopparpläterat aluminium |
| Kabelteknik | 10GBase-T |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet, Snabb Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG kabelstorlek | 26/7 |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 250 MHz |
| Gjuten kabelhylsa | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Certifiering | ISO/IEC 11801, EN 50173 |
Vikt & dimension
| Bredd | 8.34 mm |
| Djup | 11.68 mm |
| Höjd | 3000 mm |
| Ytterdiameter | 5 mm |
| Vikt | 18 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 25 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackningstyp | Polypåse |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Ytterförpackningens bredd | 370 mm |
| Ytterförpackningens längd | 340 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15.4 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 480 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 150 styck |
Tekniska detaljer
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |