Delock antennkabel
1 m
Egenskaper
| Typ av kabel | RG-174 |
| Kabellängd | 1 m |
| Anslutning 1 | BNC |
| Anslutning 2 | SMB |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Impedans | 50 Ω |
| Höljets yttermaterial | 2,7 mm |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85442000 |
Förpackning
| Förpackningstyp | Polypåse |