Cablexpert patch-kabel
5 m - grå
Vikt & dimension
| Bredd | 140 mm; 140 mm |
| Djup | 40 mm; 40 mm |
| Höjd | 140 mm; 140 mm |
| Vikt | 124 g; 124 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 150 mm; 150 mm |
| Låddjup | 200 mm; 200 mm |
| Förpackningens höjd | 20 mm; 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 125 g; 125 g |