DELTACO patch-kabel
2 m - vit
Egenskaper
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Kabel standard | Cat5e |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| AWG kabelstorlek | 24 |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Vikt | 70 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 77 g |
Logistikdata
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8544421000 |
| Ytterförpackningens bredd | 170 mm |
| Ytterförpackningens längd | 20 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,4 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 270 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 100 styck |