DELTACO patch-kabel
3 m - grå
Egenskaper
| Produktens färg | Grå |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabelskärmen | U/UTP (UTP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| AWG kabelstorlek | 24 |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Vikt | 110 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 119 g |
Logistikdata
| Lastpallens nettodjup | 2 cm |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8544421000 |
| Lastpallens nettobredd | 23 cm |
| Produkter per lastpall | 3200 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 230 mm |
| Ytterförpackningens längd | 20 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10,2 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 340 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 80 styck |