DELTACO patch-kabel
35 m - grå
Egenskaper
| Produktens färg | Grå |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Kabel standard | Cat6a |
| Kabelskärmen | U/UTP (UTP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| AWG kabelstorlek | 26 |
| Frekvens | 500 MHz |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Vikt | 1,64 kg |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 300 mm |
| Låddjup | 60 mm |
| Förpackningens höjd | 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,8 kg |
Logistikdata
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8544421000 |
| Ytterförpackningens bredd | 300 mm |
| Ytterförpackningens längd | 60 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 350 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 13,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 7 styck |