DELTACO patch-kabel
50 cm - grå
Egenskaper
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Kabel standard | Cat6a |
| Kabelskärmen | U/FTP (STP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| AWG kabelstorlek | 32 |
| Frekvens | 500 MHz |
| Ursprungsland | Kina |
Hållbarhet
| Innehåller inte | halogen |
Vikt & dimension
| Ytterdiameter | 3,8 mm |
| Vikt | 20 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 10 mm |
| Förpackningens höjd | 230 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22 g |
Logistikdata
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8544421000 |
| Ytterförpackningens bredd | 140 mm |
| Ytterförpackningens längd | 10 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 200 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 350 styck |