HPE Aruba Networking 2930F 8-port 54VDC 180W External Power Supply Unit
Egenskaper
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Intern | Nej |
| Kompatibilitet | Aruba Networking 2930F 8‑port |
Strömtillförsel
| Total effekt | 180 W |
| Likström utspänning | 54 V |
Vikt & dimension
| Bredd | 99 mm |
| Djup | 201 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Vikt | 948 g |