Table stand accessory for
Egenskaper
| Produkttyp | Bordsstativ |
| Produktens färg | Vit |
| Material | Polybutylentereftalat (PBT), Polykarbonat, Polyoximetylen (POM), Termoplastisk polyesterelastomer (TPEE) |
| Brand kompatibilitet | Ubiquiti Networks |
| Kompatibilitet | UK-Ultra |
Vikt & dimension
| Bredd | 92,7 mm |
| Djup | 41,8 mm |
| Höjd | 58,8 mm |
| Vikt | 98 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |