TL-SM321A SFP FIBER MODULE
Prestanda
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1250 Mbit/s |
| Gränssnittstyp | SFP |
| SMF (Single-mode fiber) stöds | Ja |
| Fiberkabeldiameter som stöds | 9/125 um |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 20000 m |
| Tx våglängd (max) | 1550 nm |
| Rx-våglängd (max) | 1310 nm |
| Digital diagnostikövervakning (DDM) | Ja |
Egenskaper
| Produktens färg | Silver |
| Byte under drift (hotswap) | Ja |
Strömtillförsel
| Spänning | 3.3 V |
Certifikat
| Certifiering | FCC, CE |
Miljökrav
| Minsta drifttemperatur | Nej |
| Maximal arbetstemperatur | 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 55,4 mm |
| Djup | 14,6 mm |
| Höjd | 12,9 mm |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Manual | Ja |
| Förpackningens bredd | 38 mm |
| Låddjup | 207 mm |
| Förpackningens höjd | 38 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |