ASUS VA27AQSE computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM06G1-B02171
EAN: 4711387984925
Artikelnummer: F25414977
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM06G1-B02171
EAN: 4711387984925
Artikelnummer: F25414977
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.047,20 exkl. moms)
(2.047,20 exkl. moms)
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Typ av bakgrundsbelysning RGB LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Responstid (MPRT) Ja
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 75 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,233 x 0,233 mm
Bildstorlek horisontalt 59,8 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 130 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 75 hz
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel 90 - -90°
Svängbara Ja
Hållare 180 - -180°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 23 - -5°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 13 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 37 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17,7 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2378081
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 224 mm
Höjd (med stativ) 529,5 mm
Vikt (med stativ) 5,55 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 46 mm
Höjd (utan stativ) 358,5 mm
Vikt (utan stativ) 3,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 694 mm
Låddjup 143 mm
Förpackningens höjd 460 mm