LG 27BA75QB-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 27" - IPS
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA75QB-B
EAN: 8806096236239
Artikelnummer: F25151366
LG 27BA75QB-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA75QB-B
EAN: 8806096236239
Artikelnummer: F25151366
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.513,60 exkl. moms)
(2.513,60 exkl. moms)
Produktnummer: 27BA75QB-B
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (max) 350 cd/m²
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 700:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2331 x 0,2331 mm
Diagonal skärmstorlek 68,466 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 8 bit
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
HDMI-version 2.2
Antal Displayportar Ja
Antal DisplayPort-utgångar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 17
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 18 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 250 mm
Höjd (med stativ) 569,7 mm
Vikt (med stativ) 8,1 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 63 mm
Höjd (utan stativ) 569,7 mm
Vikt (utan stativ) 5,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 722 mm
Låddjup 198 mm
Förpackningens höjd 547 mm