Produktnummer: 27UP850K-W.AEU
EAN: 8806096296233
Artikelnummer: F25153387
LG 27UP850K-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27UP850K-W.AEU
EAN: 8806096296233
Artikelnummer: F25153387
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(3.168,80 exkl. moms)
(3.168,80 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27UP850K-W.AEU
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1554 x 0,1554 mm
Diagonal skärmstorlek 68,4 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 95%
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 5 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Anslutningar
Antal USB typ C-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 46 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 210 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 239,3 mm
Höjd (med stativ) 569,3 mm
Vikt (med stativ) 5,9 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 45,4 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm
Vikt (utan stativ) 4,1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 694 mm
Låddjup 212 mm
Förpackningens höjd 496 mm