LG 32GX870A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GX870A-B.AEU
EAN: 8806096510520
Artikelnummer: F25414822
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GX870A-B.AEU
EAN: 8806096510520
Artikelnummer: F25414822
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(9.974,40 exkl. moms)
(9.974,40 exkl. moms)
Produktnummer: 32GX870A-B.AEU
LG 32GX870A-B - 32\" OLED-skärm för kristallklara bilder
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning RGB LED
Ljusstyrka (max) 1300 cd/m²
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 480 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,1814 x 0,1814 mm
Diagonal skärmstorlek 79,9 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Låg blåljus-teknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 14 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 2.1
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -8 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 33 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 36 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,1 mm
Djup (med stativ) 249,8 mm
Höjd (med stativ) 620,9 mm
Vikt (med stativ) 9,8 kg
Bredd (utan stativ) 714,1 mm
Djup (utan stativ) 65 mm
Höjd (utan stativ) 411,8 mm
Vikt (utan stativ) 5,6 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 973 mm
Låddjup 544 mm
Förpackningens höjd 183 mm