LG 24" 24BA560-B
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA560-B
EAN: 8806096015384
Artikelnummer: F24890585
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
LG 24" 24BA560-B
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA560-B
EAN: 8806096015384
Artikelnummer: F24890585
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(2.030,40 exkl. moms)
(2.030,40 exkl. moms)
Produktnummer: 24BA560-B
Effektivt arbetsflöde för kontorsmiljöer
IPS-panel med 100 Hz uppdateringsfrekvens
  • 100 Hz uppdateringsfrekvens ger mjukare rörelser på skärmen jämfört med standardmodeller
  • IPS-teknik med 178° betraktningsvinkel bibehåller bildkvaliteten oavsett vinkel
  • 95% sRGB-färgrymd säkerställer korrekt färgåtergivning för kontorsuppgifter
  • 1300:1 kontrastförhållande ger tydlig separation mellan ljusa och mörka partier
  • Anti-glare-behandling eliminerar störande reflektioner på skärmytan
  • 1920 x 1080 pixels upplösning ger en detaljerad bild i Full HD-format
Flexibel placering och montering
Skärmen är byggd för maximal ergonomi med stöd för höjdjustering på upp till 15 cm och lutning mellan -5 och 21 grader. Pivot-funktionen gör det möjligt att vrida skärmen 45 grader för vertikalt arbete, vilket underlättar läsning av långa dokument. För den som föredrar externa armar finns stöd för VESA-montering med måtten 100 x 100 mm. Denna modell passar utmärkt i kombination med både bärbara datorer och stationära datorer i professionella miljöer. Skärmen levereras i svart utförande med matchande fot.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 95%
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Kontor
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms 2
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -45 - 45°
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 538,6 mm
Djup (med stativ) 239,9 mm
Höjd (med stativ) 508,9 mm
Vikt (med stativ) 4,45 kg
Bredd (utan stativ) 538,6 mm
Djup (utan stativ) 50,8 mm
Höjd (utan stativ) 319,8 mm