LG 24BA400-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 24" - IPS
Full HD 1920x1080 vid 60Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA400-B
EAN: 8806096207017
Artikelnummer: F24922692
LG 24BA400-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA400-B
EAN: 8806096207017
Artikelnummer: F24922692
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(1.553,60 exkl. moms)
(1.553,60 exkl. moms)
Produktnummer: 24BA400-B
Den lysande LED-bakgrundsbelysningen ger en jämn och energieffektiv ljusstyrka, vilket skonar dina ögon även under långa arbetspass. Med en imponerande snabb 60Hz uppdateringsfrekvens kan du njuta av smidiga övergångar och filmupplevelser utan suddiga rörelser.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Diagonal skärmstorlek 60,4 cm
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 14 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 18 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 539,9 mm
Djup (med stativ) 190 mm
Höjd (med stativ) 414,4 mm
Vikt (med stativ) 2,6 kg
Bredd (utan stativ) 539,9 mm
Djup (utan stativ) 56,2 mm
Höjd (utan stativ) 321,4 mm
Vikt (utan stativ) 2,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 625 mm
Låddjup 418 mm
Förpackningens höjd 141 mm