LG 27BA450-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA450-B
EAN: 8806096097779
Artikelnummer: F24890590
LG 27BA450-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA450-B
EAN: 8806096097779
Artikelnummer: F24890590
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.897,60 exkl. moms)
(1.897,60 exkl. moms)
Produktnummer: 27BA450-B
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Diagonal skärmstorlek 69 cm
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Upplyst monitorstativ Nej
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 15 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1989171
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 610,8 mm
Djup (med stativ) 239,9 mm
Höjd (med stativ) 536,6 mm
Bredd (utan stativ) 610,8 mm
Djup (utan stativ) 360,3 mm
Höjd (utan stativ) 50,8 mm