LG 34G600A-B computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34G600A-B.AEU
EAN: 8806096483992
Artikelnummer: F25398749
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34G600A-B.AEU
EAN: 8806096483992
Artikelnummer: F25398749
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.657,60 exkl. moms)
(2.657,60 exkl. moms)
Produktnummer: 34G600A-B.AEU
Bli produktiv med LG 34G600A-B datorskärm!
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Responstid (MPRT) Ja
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Kontrastförhållande (medel) 4000:1
Max uppdateringsfrekvens 160 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,07725 x 0,23175 mm
Pixeltäthet 110 ppi
Diagonal skärmstorlek 86 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 24 bit
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Uttag för mikrofon/linje in Nej
PC-ljud in Nej
Inbyggd KVM-switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 50 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 44 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 2308842
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 809 mm
Djup (med stativ) 249,1 mm
Höjd (med stativ) 470,3 mm
Vikt (med stativ) 10 kg
Bredd (utan stativ) 809 mm
Djup (utan stativ) 91,5 mm
Höjd (utan stativ) 358,9 mm
Vikt (utan stativ) 5,8 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 1053 mm
Låddjup 232 mm
Förpackningens höjd 529 mm