LG UltraFine 27US550-W skærm - LED baglys - 27" - IPS - 5ms
4K UHD 3840x2160 ved 60Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27US550-W
EAN: 8806096253700
Artikelnummer: F25169205
LG UltraFine 27US550-W skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27US550-W
EAN: 8806096253700
Artikelnummer: F25169205
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.204,80 exkl. moms)
(2.204,80 exkl. moms)
Produktnummer: 27US550-W
Upptäck en värld av skärpan med 4K UHD-upplösning på 3840x2160 vid 60Hz, vilket ger en otroligt skarp bildkvalitet. Med en snabb 5ms svarstid kan du njuta av dynamiska bilder och smidiga övergångar utan suddighet eller fördröjningar.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Bildpunktavstånd 0,1554 x 0,1554 mm
Diagonal skärmstorlek 68,4 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
DCI-P3-täckning 90%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Vit
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 34 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 25,9 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 33,6 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 240 V
AC-adapter, nätspänning 19 V
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 253,2 mm
Höjd (med stativ) 539,2 mm
Vikt (med stativ) 4,2 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 45,4 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm
Vikt (utan stativ) 7,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 690 mm
Låddjup 167 mm
Förpackningens höjd 447 mm