LG 32GX850A-B computerskærm 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD OLED Sort
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GX850A-B.AEU
EAN: 8806096592595
Artikelnummer: F25422871
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GX850A-B.AEU
EAN: 8806096592595
Artikelnummer: F25422871
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(6.887,20 exkl. moms)
(6.887,20 exkl. moms)
Produktnummer: 32GX850A-B.AEU
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1200000:1
Max uppdateringsfrekvens 165 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,18 x 0,18 mm
Pixeltäthet 140 ppi
Diagonal skärmstorlek 79,9 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Nej
USB-strömleverans Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.3
Nätverk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Nej
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Lutningsjustering Ja
Bild-i-bild Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) F
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,1 mm
Djup (med stativ) 249,8 mm
Höjd (med stativ) 510,9 mm
Vikt (med stativ) 9,1 kg
Bredd (utan stativ) 714,1 mm
Djup (utan stativ) 65 mm
Höjd (utan stativ) 411,8 mm
Vikt (utan stativ) 4,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 973 mm
Låddjup 544 mm
Förpackningens höjd 183 mm