Produktnummer: TX192011E0100
EAN: 4710739597271
Artikelnummer: F22855429
Neovo TX-1902 skärm
Neovo TX-1902 skärm
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX192011E0100
EAN: 4710739597271
Artikelnummer: F22855429
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(7.182,40 exkl. moms)
(7.182,40 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: TX192011E0100
Neovo TX-1902 - Full HD LED-skärm för krispiga bilder och enastående visuell upplevelse
Köp din Neovo TX-1902 LED-skärm nu och få enastående visuella effekter till ditt hem eller kontor!
Display
Skärm diagonal 48,3 cm (19")
Upplösning 1280 x 1024 pixlar
HD-typ SXGA
Native bildförhållande 4:3
Skärmtyp LCD
Paneltyp TN
Antalet samtidiga beröringspunkter 10
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 170°
Synfältsvinkel (vertikal) 160°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,294 x 0,294 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 31 - 80 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 50 - 75 hz
Diagonal skärmstorlek 48,2 cm
Dimfaktor 25%
Ytans hårdhet 7H
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Installerat operativsystem Windows 10
Mac-operativsystem som stöds Ja
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
Glastjocklek 3,1 mm
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal portar uppströms Ja
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 12 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,8 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Nätaggregatstyp Extern
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 456262
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 427 mm
Djup (med stativ) 214,2 mm
Höjd (med stativ) 374,6 mm
Vikt (med stativ) 6,5 kg
Bredd (utan stativ) 427 mm
Djup (utan stativ) 48,8 mm
Höjd (utan stativ) 355 mm
Vikt (utan stativ) 4,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 500 mm
Låddjup 300 mm
Förpackningens höjd 460 mm