Produktnummer: 27B2N4500/00
EAN: 8721038003734
Artikelnummer: F25313414
PHILIPS 27-tum 2560x1440 120Hz IPS-platt.
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 27B2N4500/00
EAN: 8721038003734
Artikelnummer: F25313414
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.596,00 exkl. moms)
(2.596,00 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 27B2N4500/00
Slående bildkvalitet med Philips 27-tums IPS-skärm!
Upplev en fantastisk visuell upplevelse med den imponerande Philips 27-tums IPS-skärmen. Med en imponerande upplösning på 2560x1440 och en hög uppdateringsfrekvens på 120Hz, garanteras skarpa och flytande bilder oavsett vad du tittar på.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmform Platt
Grafikupplösningar som stöds 2560 x 1440
Videolägen som stöds 1440p
Kontrastförhållande (medel) 1500:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 50000000:1
Max uppdateringsfrekvens 120 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2331 x 0,2331 mm
Pixeltäthet 109 ppi
Horisontellt sökområde 30 - 190 kHz
Vertikalt sökområde 48 - 120 hz
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68,5 cm
Dimfaktor 25%
Ytans hårdhet 3H
sRGB-täckning (typisk) 125%
NTSC-täckning (typisk) 114%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Grå
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 3
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 13 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 14,94 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 12,7 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 614 mm
Djup (med stativ) 231 mm
Höjd (med stativ) 436 mm
Vikt (med stativ) 6,79 kg
Bredd (utan stativ) 614 mm
Djup (utan stativ) 59 mm
Höjd (utan stativ) 371 mm
Vikt (utan stativ) 5,05 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 730 mm
Låddjup 139 mm
Förpackningens höjd 445 mm