Produktnummer: 32BDL4511D/00
EAN: 8712581778637
Artikelnummer: F22092602
Philips 32BDL4511D D-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 32BDL4511D/00
EAN: 8712581778637
Artikelnummer: F22092602
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(6.414,40 exkl. moms)
(6.414,40 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 32BDL4511D/00
Philips 32BDL4511D D-Line LED-bakgrundsbelyst skärm för digital skyltning
Köp nu för att uppleva enastående bildkvalitet i din miljö!
Display
Paneltyp ADS
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Skärmtyp ADS
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Ljusstyrka 400 cd/m²
HD-typ Full HD
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,36375 x 0,36375 mm
Funktionell livslängd 50000 h
Standard uppdateringsfrekvens 60 hz
Dimfaktor 25%
Anslutningar
Antal HDMI-portar 3
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-ingångar 2
Antal HDMI-utgångar Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
Antal Displayportar 2
Visningsportar in Ja
Visningsportar ut Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
RS-232C Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-skylt
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Horisontell / Vertikal
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100,200 x 200 mm
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 36 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 36 kWh
AC-inspänning 100/240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Videoformat som stöds H.263, H.264, H.265, MPEG
Ljudformat som stöds AAC, HE-AAC
Bildkomprimeringsformat BMP, JPG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 726,5 mm
Visa djupet 65,1 mm
Visa höjd 425,4 mm
Visa vikt 5,7 kg
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingår Ja
Batterier medföljer Ja
Kabel inkluderad AC, DisplayPort, IR-sensor, RS-232
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%