Produktnummer: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Artikelnummer: F22147447
Philips 43BDL3511Q Q-Line
Philips 43BDL3511Q Q-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Artikelnummer: F22147447
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(6.220,80 exkl. moms)
(6.220,80 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BDL3511Q/00
Uppgradera din digitala skyltning med Philips 43BDL3511Q Q-Line 43\" LED-skärm
Uppgradera din digitala skyltning redan idag med Philips 43BDL3511Q Q-Line 43\" LED-skärm!
Display
Paneltyp IPS
Typ av LED-bakgrundsbelysning Direct-LED
Skärm diagonal 109,2 cm (43")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 400 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Nej
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,2451 x 0,2451 mm
Diagonal skärmstorlek 108 cm
Dimfaktor Ja
Anslutningar
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-ingångar 2
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Ljudingång (vänster och höger) Ja
Antal ljudutgångar vänster/höger Ja
RS-232C Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-skylt
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Horisontell / Vertikal
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 200 x 200 mm
Bezel-bredd (botten) 1,39 cm
Bezel-bredd (sidan) 1,39 cm
Bezel-bredd (överst) 1,39 cm
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
Drifttid (timmar/dagar) 18/7
Medeltid mellan fel (MTBF) 50000 h
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 105 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 105 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Videoformat som stöds H.264, MPEG, WMV3
Ljudformat som stöds AAC, HE-AAC, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, JPG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 973 mm
Visa djupet 63,5 mm
Visa höjd 561,2 mm
Visa vikt 10,7 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC, IR-sensor, RS-232, USB
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%