Produktnummer: 86BDL4511D/00
EAN: 8712581778699
Artikelnummer: F22147464
Philips 86BDL4511D D-Line
Philips 86BDL4511D D-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 86BDL4511D/00
EAN: 8712581778699
Artikelnummer: F22147464
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(27.239,20 exkl. moms)
(27.239,20 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 86BDL4511D/00
Beställ nu och öka ditt företags synlighet idag!
Display
Paneltyp IPS
Skärm diagonal 86"
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 500 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Nej
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,4935 x 0,4935 mm
Diagonal skärmstorlek 217.4 cm
Funktionell livslängd 833.33 h
Dimfaktor 3%
Anslutningar
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-portar 3
Antal HDMI-ingångar 3
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
Antal Displayportar 2
Visningsportar in Ja
Visningsportar ut Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Ljudingång (vänster och höger) Ja
Antal ljudutgångar vänster/höger Ja
RS-232C Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
OPS-modulplats Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-skylt
Placeringar som kan användas inomhus
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 400 x 400 mm
Bezel-bredd (botten) 15.5 mm
Bezel-bredd (sidan) 15.5 mm
Bezel-bredd (överst) 15.5 mm
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 355 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 351 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Videoformat som stöds H.263, H.264, H.265, MPEG
Ljudformat som stöds AAC, HE-AAC
Bildkomprimeringsformat BMP, JPEG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 1929 mm
Visa djupet 69.5 mm
Visa höjd 1100 mm
Visa vikt 50.24 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC, IR-sensor, RS-232, USB
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%