Produktnummer: LS27D402GAUXEN
EAN: 8806095803081
Artikelnummer: F25152561
Samsung Essential S4 S27D402GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D402GAUXEN
EAN: 8806095803081
Artikelnummer: F25152561
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.768,00 exkl. moms)
(1.768,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D402GAUXEN
Upplev en fantastisk visuell upplevelse med Samsung S27D402GAU skärm!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Färgomfång 72%
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
USB-hubbversion 2.0
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Strömförbrukning (vanlig) 14 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 50 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612,7 mm
Djup (med stativ) 219 mm
Höjd (med stativ) 538,3 mm
Vikt (med stativ) 4 kg
Bredd (utan stativ) 612,7 mm
Djup (utan stativ) 39,8 mm
Höjd (utan stativ) 360,9 mm
Vikt (utan stativ) 2,7 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 655 mm
Låddjup 488 mm
Förpackningens höjd 109 mm