Produktnummer: LS27FG500SUXEN
EAN: 8806097684039
Artikelnummer: F25457305
SAMSUNG Skärm
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27FG500SUXEN
EAN: 8806097684039
Artikelnummer: F25457305
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.147,20 exkl. moms)
(4.147,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27FG500SUXEN
Samsung Odyssey LS27FG500SUXEN — QD-OLED 27\" för snabb gaming
180 Hz uppdateringsfrekvens och 0,03 ms responstid minimerar rörelseoskärpa. Tillsammans med NVIDIA G-Sync-kompatibilitet får du jämna bildsekvenser och minskade rivningar i snabba spel.
Skärmen erbjuder DisplayPort 1.2 och HDMI 2.0, samt HDCP 2.2-stöd och hörlursutgång. Strömmatning accepterar 100–240 V, vilket gör installation enkel i olika miljöer.
Känn kontrollen — välj Odyssey LS27FG500SUXEN nu
Strömtillförsel
144 Hz
AC-inspänning 100 - 240 V
Strömförbrukning (vanlig) 28 W
Strömförbrukning (max) 78 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Årlig energiförbrukning 41 kWh
Nätaggregatstyp Extern adaptor
Anslutningar
Antal Displayportar 1
DisplayPort-version 1,2
HDMI Ja
HDMI-version 2.0
HDCP-version 2.2
HDCP Ja
Hörlursutgång Ja
Övrigt
Strömförbrukning (DPMS) 0,5 W
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 609,9 mm
Djup (med stativ) 234,5 mm
Höjd (med stativ) 463,8 mm
Bredd (utan stativ) 609,9 mm
Djup (utan stativ) 57,0 mm
Höjd (utan stativ) 359,3 mm
Vikt (med stativ) 3300,0 g
Vikt (utan stativ) 2500,0 g
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 °C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
Design
Produktens färg Svart
Ergonomi
Lutningsvinkel -2,0 - 15,0°
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Skärmtyp OLED
Quantum dot-färgteknik Ja
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
Native bildförhållande 16:9
Ljusstyrka (normal) 200 cd/m²
Ljusstyrka 190 cd/m²
Kontrastförhållande (medel) 1000000:1
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR10
Svarstid (medel) 0,03 ms
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1B
DCI-P3-täckning 99%
Max uppdateringsfrekvens 180 Hz