LG UltraWide 34BA75QE-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 34" - IPS - 5ms
WQHD 3440x1440 vid 60Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34BA75QE-B
EAN: 8806096207345
Artikelnummer: F24922702
LG UltraWide 34BA75QE-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 34" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34BA75QE-B
EAN: 8806096207345
Artikelnummer: F24922702
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.312,00 exkl. moms)
(4.312,00 exkl. moms)
Produktnummer: 34BA75QE-B
Upplev en revolutionerande visuell upplevelse med LG UltraWide 34BA75QE-B skärm
Fördjupa dig i en imponerande bildkvalitet med kristallklara färger och skarpa detaljer tack vare den avancerade IPS-teknologin. Se världen i en helt ny dimension med den breda 34-tums skärmen och WQHD-upplösning på 3440x1440 vid 60Hz.
Display
Skärm diagonal 34"
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 3800R
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Diagonal skärmstorlek 87 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Typ av USB-port uppströms USB Type-A
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 150 mm
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 29 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 42 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 29 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 816.7 mm
Djup (med stativ) 267.5 mm
Höjd (med stativ) 543.5 mm
Vikt (med stativ) 11 kg
Bredd (utan stativ) 816.7 mm
Djup (utan stativ) 83.6 mm
Höjd (utan stativ) 364.4 mm
Vikt (utan stativ) 7.5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 988 mm
Låddjup 203 mm
Förpackningens höjd 482 mm