3M filter för personlig integritet
24"
Design
| Maximal skärmstorlek | 24" |
| Lämplig för | Skärm |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd, Avskildhet |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Bredbild | Ja |
| Reptålig | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Blåljusfilter | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 527 mm |
| Höjd | 329 mm |
| Vikt | 108 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 469.9 mm |
| Låddjup | 20.65 mm |
| Förpackningens höjd | 793.75 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1.53 kg |
Logistikdata
| Lastpallens nettobredd | 1092.2 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 180 styck |
| Lastpallens nettodjup | 1612.9 mm |
| Lastpallens nettohöjd | 1295.4 mm |
| Lastpallsvikt (EU) | 355.16 kg |
| Pallens nettovikt | 19.51 kg |
| Fraktkartongens bredd | 482.6 mm |
| Fraktkartongens längd | 808.05 mm |
| Fraktkartongens höjd | 130.18 mm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 8.35 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 542 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 76308415037 |