3M Sekretessfilter filter för personlig integritet
18.5"
Design
| Maximal skärmstorlek | 18.5" |
| Lämplig för | Skärm |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd, Avskildhet |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bredbild | Ja |
| Reptålig | Ja |
| Skyddsfunktioner | Reptåligt |
| Blåljusfilter | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Lätt att rengöra | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 410 mm |
| Höjd | 231 mm |
| Vikt | 60 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 457.2 mm |
| Låddjup | 4.83 mm |
| Förpackningens höjd | 317.5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 265 g |
Logistikdata
| Lastpallens nettobredd | 1066.8 mm |
| Pallens nettovikt | 48.31 kg |
| Lastpallens nettohöjd | 1219.2 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 805 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 290.3 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Lastpallens nettodjup | 1219.2 mm |
| Fraktkartongens bredd | 328.63 mm |
| Fraktkartongens längd | 468.33 mm |
| Fraktkartongens höjd | 47.62 mm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 1.7 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 300 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 51128788523 |