3M Sekretessfilter filter för personlig integritet
30"
Design
| Maximal skärmstorlek | 76,2 cm (30") |
| Lämplig för | Skärm |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmstorled (H x B) | 640 x 400 mm |
| Diagonal skärmstorlek | 76,2 cm |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Skyddsfunktioner | Reptåligt |
| Kompatibel med pekskärmar | Nej |
| Blåljusfilter | Ja |
| Ursprungsland | USA |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Installationssätt | Glidande monteringslips |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Skärmformat | Bredbild |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Kompatibilitet | Dell UltraSharp UP3017; NEC MultiSync PA301W; Dell U3014; NEC SpectraView Reference 301; HP ZR30w; HP Z30i IPS Display; NEC SpectraView Reference 302; HP LP3065; Dell 3008WFP; Samsung SyncMaster 305T+; Lenovo ThinkVision LT3053p; NEC MultiSync LCD3090WQXi; Dell 3007WFP-HC; Lenovo ThinkVision LT3053p Wide; LG W3000H-BN; Dell U3011; NEC MD301C4; Samsung XL30 |
Vikt & dimension
| Bredd | 640 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 164 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 686 mm |
| Låddjup | 6 mm |
| Förpackningens höjd | 508 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 782 g |
Övrigt
| Antireflekterande | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
Logistikdata
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Pallens nettovikt | 42,6 kg |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 118,4 cm |
| Lastpallens totalbredd | 106,7 cm |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 118,4 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 260,8 kg |
| Produkter per lastpall | 260 styck |
| Fraktkartongens bredd | 54,6 cm |
| Fraktkartongens längd | 69,9 cm |
| Fraktkartongens höjd | 4,6 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 4,75 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 820 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50051128787323 |