Multibrackets M Public Display Stand CPU Holder hylla
för persondator/DVD-spelare - svart
Egenskaper
| Produkttyp | Hylla |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Maxvikt | 10 kg |
Vikt & dimension
| Vikt | 1 kg |
| Höjd | 68 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 205 mm |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 2 kg |
| Förpackningens höjd | 85 mm |
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Låddjup | 370 mm |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Tekniska detaljer
| Vikt papper-/kartongförpackning | 500 g |
| Metallförpackningens vikt | 1,48 kg |
| Plastförpackningens vikt | 20 g |
Logistikdata
| Fraktkartongens bredd | 26,5 cm |
| Fraktkartongens längd | 39,5 cm |
| Fraktkartongens höjd | 47 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 10,6 kg |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |