PORT Professional
filter för personlig integritet
Design
| Maximal skärmstorlek | 14" |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Material | Polyetentereftalat (PET) |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Reptålig | Ja |
| Skyddsfunktioner | Reptåligt |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Lätt att applicera | Ja |
| Skärmformat | Bredbild |
Vikt & dimension
| Bredd | 304 mm |
| Höjd | 191 mm |
| Djup | 0.58 mm |
| Vikt | 48 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Låddjup | 1 mm |
| Förpackningens höjd | 388 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 108 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Lastpallens totalbredd | 400 mm |
| Lastpallens totallängd | 490 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 250 mm |