Brother LC1100BKBP2
2-pack - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | DCP-185C DCP-385C DCP-395CN DCP-585CW DCP-6690CW DCP-J715W MFC-490CW MFC-5490CN MFC-5890CN MFC-6490CW MFC-6890CDW MFC-790CW MFC-795CW MFC-990CW |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 2 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 450 sidor |
| Ungefärligt antal sidor (A4, svart/vit, ISO/IEC 19752) | 450 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Typ av leverans | Tvåpack |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Färg | Nej |
Vikt & dimension
| Bredd | 165 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Vikt | 109 g |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 57 x 122 x 178 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 137 g |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 16,5 cm |
| Produkter per lastpall | 960 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 240 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 30 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 159,6 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallstyp | 1200 x 1000 mm |