Beats
baksidesskydd för mobiltelefon
Egenskaper
| Maximal skärmstorlek | 15,5 cm (6.1") |
| Kompatibilitet | iPhone 16 |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Material | Mikrofiber, Polykarbonat, Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Produktens färg | Lila |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Skrivbordsstativ | Nej |
| Skyddsfunktioner | Nötningshärdig, Fallsäker, Reptålig, Stöttålig |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Trådlös laddning | Ja |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 75,7 mm |
| Höjd | 150,9 mm |
| Djup | 12,9 mm |
| Vikt | 25 g |